Konkurs fotograficzny!

Zrób OBIEKTYWNE zdjęcia PUSZCZY ZIELONKA i prześlij na nasz adres – masz szansę wygrać cenne nagrody i zaistnieć jako fotograf, zaprzyjaźniony z nami i z Puszczą.

Po raz czwarty ogłaszamy konkurs OBIEKTYWNA ZIELONKA, który pozwala każdemu amatorowi sprawdzić się w fotografii przyrodniczej, reportażowej… Konkurs tym razem jest całoroczny, tak aby zarejestrować wizerunki Puszczy w ciągu czterech pór roku. Specjalna kategoria oceny zdjęć – Jubileuszowa – wiąże się z tegorocznym świętem Czerwonaka, tj. 600-leciem istnienia tej miejscowości.

W organizację konkursu zaangażowane się gminy związkowe wraz z podległymi im instytucjami oraz Fundacja Ludzki Świat – Mundo Humano.

W jury konkursu zasiądzie m.in. zawodowy fotografik – Elizeusz Cieślik, należący do Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Wśród nagród pojawią się talony na sprzęt i usługi fotograficzne, sprzęt sportowy i inne –  sponsorów regularnie przybywa. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Radio Emaus (89.9 FM).

My wiemy, że Puszcza Zielonka jest atrakcyjna przez cały rok, a Ty? Jeśli jeszcze nie wiesz – masz okazję się przekonać podczas sesji fotograficznej zimą, wiosną, latem i jesienią…Zanim wyruszysz w teren – zapoznaj się z REGULAMINEM i wypełnij KARTĘ ZGŁOSZENIA. Powodzenia!

Patrycja Owczarzak
Specjalista ds. turystyki

http://www.puszcza-zielonka.pl/turystyka/item/316-uwaga-konkurs-fotograficzny.html

Dodaj komentarz